počinje za

24.10.2021. 14:00

II ŽNL Beli Manastir 21/22

-- : --

Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak 9 38 24
2. Nogometni klub Mladost Draž 9 26 24
3. Nogometni klub Jovan Lazić Bolman 9 9 21
4. Nogometni klub Columbus 2005 Suza 9 3 18
5. Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje 9 3 17
6. Nogometni klub Međimurec Kozarac 9 3 16
8. Športski nogometni klub Polet Karanac 9 9 15
7. Nogometni klub Petlovac Petlovac 9 9 15
9. Nogometni klub Mladost Čeminac 9 -2 15
10. Nogometni klub Šokadija Duboševica 9 6 11
11. Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 9 -8 5
12. Nogometni klub Napredak Batina 9 -31 4
13. Nogometni klub Belje Kneževo 9 -30 0
14. Nogometni klub Ribar Kopačevo 9 -35 0
II ŽNL Beli Manastir 21/22
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
21.08.2021. 17:30
1 : 2
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
22.08.2021. 17:30
8 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
22.08.2021. 17:30
4 : 2
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Mladost Čeminac
22.08.2021. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
22.08.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Ribar Kopačevo
22.08.2021. 17:30
0 : 4
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Međimurec Kozarac
22.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
29.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Športski nogometni klub Polet Karanac
29.08.2021. 17:30
6 : 1
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
29.08.2021. 17:30
5 : 3
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Ribar Kopačevo
29.08.2021. 17:30
1 : 9
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Šokadija Duboševica
29.08.2021. 17:30
6 : 1
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
29.08.2021. 17:30
4 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Napredak Batina
29.08.2021. 17:30
0 : 6
Nogometni klub Mladost Draž
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
04.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Mladost Draž
04.09.2021. 18:30
2 : 1
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Mladost Čeminac
05.09.2021. 17:00
3 : 2
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
05.09.2021. 17:00
9 : 1
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Petlovac Petlovac
05.09.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
05.09.2021. 17:00
4 : 3
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Međimurec Kozarac
05.09.2021. 17:00
7 : 1
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
11.09.2021. 17:00
2 : 2
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Belje Kneževo
11.09.2021. 17:00
2 : 7
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Napredak Batina
12.09.2021. 17:00
1 : 3
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Šokadija Duboševica
12.09.2021. 17:00
8 : 2
Nogometni klub Mladost Čeminac
Športski nogometni klub Polet Karanac
12.09.2021. 17:00
1 : 4
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
12.09.2021. 17:00
6 : 0
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Ribar Kopačevo
15.09.2021. 17:30
3 : 5
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
18.09.2021. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Mladost Draž
18.09.2021. 18:00
3 : 1
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
19.09.2021. 16:30
3 : 1
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Petlovac Petlovac
19.09.2021. 16:30
7 : 3
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Međimurec Kozarac
19.09.2021. 16:30
3 : 0
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
19.09.2021. 16:30
0 : 3
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Mladost Čeminac
19.09.2021. 16:30
5 : 2
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
25.09.2021. 16:30
0 : 1
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Belje Kneževo
25.09.2021. 16:30
2 : 5
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Ribar Kopačevo
26.09.2021. 16:30
1 : 2
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Šokadija Duboševica
26.09.2021. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
26.09.2021. 16:30
3 : 1
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
26.09.2021. 16:30
2 : 3
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Napredak Batina
26.09.2021. 16:30
0 : 7
Športski nogometni klub Polet Karanac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
02.10.2021. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Mladost Draž
02.10.2021. 18:00
8 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
03.10.2021. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
03.10.2021. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Športski nogometni klub Polet Karanac
03.10.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
03.10.2021. 16:00
4 : 1
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Mladost Čeminac
03.10.2021. 16:00
3 : 2
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Belje Kneževo
09.10.2021. 16:00
4 : 5
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
09.10.2021. 16:00
2 : 4
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
10.10.2021. 16:00
0 : 0
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Ribar Kopačevo
10.10.2021. 16:00
1 : 8
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
10.10.2021. 16:00
5 : 1
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Napredak Batina
10.10.2021. 16:00
2 : 2
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
10.10.2021. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
16.10.2021. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Mladost Draž
16.10.2021. 15:00
0 : 3
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
17.10.2021. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Športski nogometni klub Polet Karanac
17.10.2021. 15:00
4 : 2
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Šokadija Duboševica
17.10.2021. 15:00
0 : 0
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
17.10.2021. 15:00
6 : 0
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Mladost Čeminac
17.10.2021. 15:00
4 : 0
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Belje Kneževo
23.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Petlovac Petlovac
24.10.2021. 14:00
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Međimurec Kozarac
24.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
24.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Ribar Kopačevo
24.10.2021. 14:00
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
24.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Napredak Batina
24.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
30.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Mladost Draž
30.10.2021. 15:00
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
30.10.2021. 15:00
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Športski nogometni klub Polet Karanac
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Mladost Čeminac
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
31.10.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
31.10.2021. 15:00
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
06.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Napredak Batina
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Ribar Kopačevo
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Međimurec Kozarac
07.11.2021. 14:00
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Petlovac Petlovac
07.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Belje Kneževo
13.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Mladost Draž
13.11.2021. 14:00
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
13.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Mladost Čeminac
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Športski nogometni klub Polet Karanac
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Šokadija Duboševica
14.11.2021. 14:00
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo

VIJESTI

GALERIJA