Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub Mladost Draž 13 32 34
2. Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak 13 44 33
3. Nogometni klub Jovan Lazić Bolman 13 11 27
4. Nogometni klub Columbus 2005 Suza 13 8 26
5. Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje 13 2 23
6. Športski nogometni klub Polet Karanac 13 10 22
7. Nogometni klub Petlovac Petlovac 13 9 21
8. Nogometni klub Međimurec Kozarac 13 -5 19
9. Nogometni klub Mladost Čeminac 13 -4 18
10. Nogometni klub Šokadija Duboševica 13 14 17
11. Nogometni klub Napredak Batina 13 -38 8
12. Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo 13 -14 7
13. Nogometni klub Belje Kneževo 13 -29 5
14. Nogometni klub Ribar Kopačevo 13 -40 4
II ŽNL Beli Manastir 21/22
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
21.08.2021. 17:30
1 : 2
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
22.08.2021. 17:30
8 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
22.08.2021. 17:30
4 : 2
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Mladost Čeminac
22.08.2021. 17:30
0 : 2
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
22.08.2021. 17:30
2 : 1
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Ribar Kopačevo
22.08.2021. 17:30
0 : 4
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Međimurec Kozarac
22.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
29.08.2021. 17:30
3 : 2
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Športski nogometni klub Polet Karanac
29.08.2021. 17:30
6 : 1
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
29.08.2021. 17:30
5 : 3
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Ribar Kopačevo
29.08.2021. 17:30
1 : 9
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Šokadija Duboševica
29.08.2021. 17:30
6 : 1
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
29.08.2021. 17:30
4 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Napredak Batina
29.08.2021. 17:30
0 : 6
Nogometni klub Mladost Draž
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
04.09.2021. 17:00
2 : 0
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Mladost Draž
04.09.2021. 18:30
2 : 1
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Mladost Čeminac
05.09.2021. 17:00
3 : 2
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
05.09.2021. 17:00
9 : 1
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Petlovac Petlovac
05.09.2021. 17:00
1 : 0
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
05.09.2021. 17:00
4 : 3
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Međimurec Kozarac
05.09.2021. 17:00
7 : 1
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
11.09.2021. 17:00
2 : 2
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Belje Kneževo
11.09.2021. 17:00
2 : 7
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Napredak Batina
12.09.2021. 17:00
1 : 3
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Šokadija Duboševica
12.09.2021. 17:00
8 : 2
Nogometni klub Mladost Čeminac
Športski nogometni klub Polet Karanac
12.09.2021. 17:00
1 : 4
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
12.09.2021. 17:00
6 : 0
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Ribar Kopačevo
15.09.2021. 17:30
3 : 5
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
18.09.2021. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Mladost Draž
18.09.2021. 18:00
3 : 1
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
19.09.2021. 16:30
3 : 1
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Petlovac Petlovac
19.09.2021. 16:30
7 : 3
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Međimurec Kozarac
19.09.2021. 16:30
3 : 0
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
19.09.2021. 16:30
0 : 3
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Mladost Čeminac
19.09.2021. 16:30
5 : 2
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
25.09.2021. 16:30
0 : 1
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Belje Kneževo
25.09.2021. 16:30
2 : 5
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Ribar Kopačevo
26.09.2021. 16:30
1 : 2
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Šokadija Duboševica
26.09.2021. 16:30
2 : 1
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
26.09.2021. 16:30
3 : 1
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
26.09.2021. 16:30
2 : 3
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Napredak Batina
26.09.2021. 16:30
0 : 7
Športski nogometni klub Polet Karanac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
02.10.2021. 16:00
3 : 0
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Mladost Draž
02.10.2021. 18:00
8 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
03.10.2021. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
03.10.2021. 16:00
1 : 2
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Športski nogometni klub Polet Karanac
03.10.2021. 16:00
2 : 1
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
03.10.2021. 16:00
4 : 1
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Mladost Čeminac
03.10.2021. 16:00
3 : 2
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Belje Kneževo
09.10.2021. 16:00
4 : 5
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
09.10.2021. 16:00
2 : 4
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
10.10.2021. 16:00
0 : 0
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Ribar Kopačevo
10.10.2021. 16:00
1 : 8
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
10.10.2021. 16:00
5 : 1
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Napredak Batina
10.10.2021. 16:00
2 : 2
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
10.10.2021. 16:00
1 : 0
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
16.10.2021. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Mladost Draž
16.10.2021. 15:00
0 : 3
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
17.10.2021. 15:00
2 : 0
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Športski nogometni klub Polet Karanac
17.10.2021. 15:00
4 : 2
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Šokadija Duboševica
17.10.2021. 15:00
0 : 0
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
17.10.2021. 15:00
6 : 0
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Mladost Čeminac
17.10.2021. 15:00
4 : 0
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Belje Kneževo
23.10.2021. 14:00
4 : 2
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Petlovac Petlovac
24.10.2021. 14:00
5 : 0
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Međimurec Kozarac
24.10.2021. 14:00
1 : 4
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
24.10.2021. 14:00
3 : 1
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Ribar Kopačevo
24.10.2021. 14:00
2 : 4
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
24.10.2021. 14:00
4 : 0
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Napredak Batina
24.10.2021. 14:00
1 : 1
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
30.10.2021. 14:00
1 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Mladost Draž
30.10.2021. 15:00
1 : 1
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
30.10.2021. 15:00
4 : 0
Nogometni klub Napredak Batina
Športski nogometni klub Polet Karanac
31.10.2021. 14:00
3 : 2
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Mladost Čeminac
31.10.2021. 14:00
1 : 2
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
31.10.2021. 14:00
8 : 2
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
31.10.2021. 15:00
1 : 0
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
06.11.2021. 14:00
1 : 0
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
07.11.2021. 14:00
2 : 0
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Napredak Batina
07.11.2021. 14:00
2 : 1
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
07.11.2021. 14:00
2 : 1
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Ribar Kopačevo
07.11.2021. 14:00
3 : 0
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Međimurec Kozarac
07.11.2021. 14:00
3 : 1
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Petlovac Petlovac
07.11.2021. 14:00
1 : 3
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Belje Kneževo
13.11.2021. 14:00
1 : 1
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Mladost Draž
13.11.2021. 14:00
1 : 0
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
13.11.2021. 14:00
4 : 0
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Mladost Čeminac
14.11.2021. 14:00
4 : 0
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
14.11.2021. 14:00
0 : 3
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Športski nogometni klub Polet Karanac
14.11.2021. 14:00
1 : 1
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Šokadija Duboševica
14.11.2021. 14:00
7 : 1
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Nogometni klub Mladost Čeminac
--.--.----
-- : --
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
Športski nogometni klub Polet Karanac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Međimurec Kozarac
Nogometni klub Mladost Draž
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Petlovac Petlovac
Nogometni klub Šokadija Duboševica
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
Nogometni klub Belje Kneževo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Napredak Batina
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Ribar Kopačevo
Nogometni klub Napredak Batina
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Čeminac
Nogometni klub Međimurec Kozarac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Šokadija Duboševica
Nogometni klub Bratstvo Jagodnjak
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Dinamo Baranjsko Petrovo Selo
Nogometni klub Columbus 2005 Suza
--.--.----
-- : --
Športski nogometni klub Polet Karanac
Nogometni klub Petlovac Petlovac
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Jovan Lazić Bolman
Hrvatski nogometni klub Bilje Bilje
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Mladost Draž
Nogometni klub Ribar Kopačevo
--.--.----
-- : --
Nogometni klub Belje Kneževo

VIJESTI

GALERIJA